Farkas Emőd
1911 Bp, Wodianer F. és Fiai. (4)+217p.+3t.; (4)+220p.+4t.; (4)+218p.+4t. (A "Budapest" ajándéka előfizetőinek.) Kiadói, díszesen aranyozott, dombornyomásos vászonkötésben.
62. árverés / 120.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 9 000 Ft
Magyarország nagyasszonyai. Illusztrálta: Nemes Mihály. I-III. kötet.