Farkas Sándor
1887 Bp., (Franklin-Társulat ny.) 504p. Javított gerincű, kopottas, kiadói vászonkötésben.
136. árverés / 136.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Csepreg mezőváros története. Többnyire eredeti adatok alapján irta ---.
Slightly worn, original cloth. Spine restored.