Féja Géza
Móricz Zsigmond
(Bp.) Athenaeum142. árverés / 267.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 5 000 FtAzonosító
95772
Gilt original cloth with dust jacket.
188+(1)p. Solymos Idának dedikált példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, eredeti védőborítóval.