Féja Géza A mű címe Móricz Zsigmond (Bp.), Athenaeum 188+(1)p. Dedikált példány. Aranyozott, kiadói vászonkötésben. 67. árverés / 127. Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 Ft Kedvencekhez ad