Fejér vármegye. Szerkesztették: Schneider Miklós és Dr. Juhász Viktor.
1937 Bp., (Sárik Gyula és Géza ny.) 575p.+25t. (Magyar városok és vármegyék monografiája.) Aranyozott, kiadói vászonkötésben.
130. árverés / 139.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 13 000 Ft