Fejér vármegye. Szerkesztették: Schneider Miklós és Dr. Juhász Viktor.
1937 Bp. (Sárik Gyula és Géza ny.)130. árverés / 139.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 13 000 FtAzonosító
91660
Gilt original cloth.
575p.+25t. (Magyar városok és vármegyék monografiája.)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.