Fényes Elek
Magyarország statistikája. I-III. kötet.
1842 Pesten Trattner-Károlyi151. árverés / 145.
Kikiáltási ár: 25 000 FtAzonosító
99345
Original cloth with richly gilt leather spine.
VII+306p.+2 mell. (kihajt.)+(4)+199+(4)+146p.
Korabeli vászonkötésben, díszesen aranyozott bőrgerinccel megerősítve.