Fényes Elek
Magyarország statistikája. I-III. kötet.
1842 Pesten Trattner-Károlyi153. árverés / 195.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
99929
Contemporary half cloth. Spine richly gilt.
VII+306p.+2 mell. (kihajt.); (4)+199p.; (4)+146p.
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.