Fényes Elek
Magyarország statistikája. I-III. kötet.
1842 Pesten Trattner-Károlyi62. árverés / 130.
Kikiáltási ár: 18 000 Ft Leütési ár: 32 000 FtAzonosító
66919
VII+(1)+306+(4)+199+(5)+146p.+ kihajt.mell. (táblázatok)
Korabeli, aranyozott gerincű, vaknyomásos vászonkötésben.