Ferdinandy Gejza, dr.
Magyarország közjoga (alkotmányjog)
1902 Bp Politzer Zsigmond és fia.62. árverés / 132.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
60865
(4)+825p. Dedikált példány.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben.