Ferenczy János
Rekettye Filep városatya csevegései a tekintetes közgyülésből
1887 Szatmár Litteczky Endre "Szabadsajtó" ny114. árverés / 138.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
78902
151p.
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben.