Fessler (Ignác Aurél)
Attila, König der Hunnen
1794 Breslau Wilhelm Gottlieb Korn99. árverés / 101.
Kikiáltási ár: 6 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
74889
Első kiadás.
1t. (rézmetszetű címkép)+(4)+292p.
Enyhén sérült, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben.