Fest Aladár
1891 Bp., Athenaeum 86p. Aranyozott, korabeli vászonkötésben. A gerincen apró sérülésekkel.
136. árverés / 148.
Kikiáltási ár: 2 000 Ft
Leütési ár: 5 500 Ft
Fiume és az uszkokok. Történeti tanulmány.
Gilt, contemporary cloth. Spine slightly damaged.