Festetics Pál, gróf
Az őz tenyésztése, óvása és vadászata
(Bp. Dr. Vajna és Bokor142. árverés / 445.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
95853
Gilt, contemporary cloth. Original cover bound inside.
101+(2)p.+2t. Szövegközti rajzokkal. (Hubertus vadászkönyvtár. IV. kötet.) A címlap, valamint az azt követő levél másolattal pótolva.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve.