Fleg, Edmond
(Bp., Mult és Jövő 65+(3)p. Kopottas, korabeli vászonkötésben.
144. árverés / 166.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 5 000 Ft
Miért vagyok zsidó? Franciából fordította: Bisseliches Mózesné.
angol szoveg
Slightly worn contemporary cloth.
Elékötve: Bloch, Chajim: Hers Osztropoler tréfái és mókái. Egy zsidó Ludas Matyi a 18. században. Bp., 1935. Remény. 64p. Két levél (55-58p.) másolattal pótolva. Elékötve: Lehmann, (Marcus): Ősi fény. Történeti regény Akiba korából. Bp., 1935 Remény. 53+(2)p.