Flower Cottages, Zebegény, Hungary.
1936 (Bp. C. Kanitz & Sons.)153. árverés / 201.
Kikiáltási ár: 5 000 FtAzonosító
100578
Worn, illustrated, original paper. Spine slightly damaged.
18 lev.
Kopottas, színes, rajzos, kiadói papírborítóban. A gerincen kis sérüléssel.