Föld Aurél
Fuss vagy fizess... (Egy sportsman naplója)
1942 Bp. (Kalász Rt.)138. árverés / 305.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
94874
Gilt original cloth with illustrated, original dust jacket.
248p.+17t. (1 színes) Számozott (306./?), Erdélyi Mihály színházigazgatónak dedikált példány.
Aranyozott, kiadói vászonkötésben, színes, rajzos, eredeti védőborítóval.