Földváry Elek, dr.
1889 Bp., Hunyadi Mátyás ny (8)+260+IVp. Enyhén kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
138. árverés / 340.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 4 000 Ft
Törvényszéki orvosszakértői eljárás
angol szoveg
Slightly worn contemporary half cloth. Spine gilt.