Fónagy József
A fácán és fogoly vadászata, tenyésztése, hálóval való fogása
Bp. Athenaeum140. árverés / 470.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 14 000 FtAzonosító
95125
Gilt original cloth.
VIII+191+(11)p.+10t. (1 színes)
Aranyozott, kiadói vászonkötésben.