Fóthi Emlék.

Fóthi Emlék.
Aranyozott, réz zárókapoccsal ellátott, enyhén kopottas, korabeli bőrdobozban. Az első táblán a cím áll aranyozott betűkkel.
153. árverés / 196.

Kikiáltási ár: 30 000 Ft

Huszonkét kabinetfotó. A felvételek közül 12 a templomot, 8 a kastélyt ábrázolja, emellett egy falusi életkép, valamint egy 1825-ös festmény másolata látható. Méretük: 165 x 110 mm.

Slightly worn, gilt, contemporary leather box with clasp.