Fraknói Vilmos

Erdődi Bakócz Tamás élete

1889 Bp. Méhner V

140. árverés / 295.

Kikiáltási ár: 10 000 Ft
Leütési ár: 24 000 Ft
95120

Hozzákötve: Angyal Dávid: Késmárki Thököly Imre 1657--1705. Második rész. Bp., 1889. Méhner Vilmos. (4)+292p.+16t. (3 kihajt.)+1 kihajt. mell. Hozzákötve: Majláth Béla: Maylád István 1502--1550. Bp., 1889. Méhner Vilmos. (4)+120p.+4t. (1 kihajt.)+1 kihajt. mell. (hasonmás)

Slightly worn, original half leather. Spine richly gilt.
(4)+220p.+12t. (2 színes, 2 kihajt.)+5 mell. (2 színes, 2 kihajt.)
Díszesen aranyozott gerincű, kiadói félbőr-kötésben. A kötéstáblákon kis kopásnyomokkal.