Fraknói Vilmos
Martinovics és társainak összeesküvése
1880 Bp. Ráth M70. árverés / 205.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 6 000 FtAzonosító
65658
XIII+(2)+441p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.