Frankenburg Adolf
Bécsi élményeim. I-II. kötet [egybekötve].
1880 Sopron Reichard & Litfass138. árverés / 127.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
94239
Contemporary half cloth. Spine gilt.
VIII+228+208p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.