Frater Lénárt
Hunyadi magyar származása oklevelekben
1937 Bp. (Kapisztrán-ny.)140. árverés / 153.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 12 000 FtAzonosító
95116
Gilt, contemporary cloth.
124p.+3t. (1 színes) Dedikált példány.
Aranyozott, korabeli vászonkötésben.