Friedjung, (Heinrich) Henrik
Harcz a német hegemóniáért. I-III. kötet.
1902 Bp. MTA70. árverés / 207.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
65669
IX+(1)+VIII+392p.; XI+462+(1)p.+7 térk. (kihajt, részben színes); XIV+525+(2)p. Egy térkép kijár a könyvtestből. (A MTA Könyvkiadó Váll. Uj folyam. LI.; LV.; LVII. kötet.)
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben.