Gaal, (György) Georg von
Märchen der Magyaren. Bearbeitet und herausgegeben von ---.
1822 Wien J. B. Wallishauser130. árverés / 155.
Kikiáltási ár: 30 000 FtAzonosító
91870
Az egyik első hazai népmesegyűjtemény. Magyarul csak a szerző halála után jelent meg (1857-1860).
Contemporary half cloth, spine gilt.
1t. (metszett díszcímlap)+X+(2)+454+(2)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.