Garay János
Szent László. Történeti költemény. I-II. kötet [egybekötve].
Egerben (Érseki Főtanoda ny.)142. árverés / 119.
Kikiáltási ár: 15 000 FtAzonosító
95676
Spine gilt, later half cloth.
(8)+252+III+(2)+208+XIV+VIIp. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben.