Gárdonyi Géza
A világjáró angol. Kalandos regény. Irta: --- (Mummery Robert).
Bp. Rozsnyai Károly142. árverés / 124.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
95978
Spine gilt, contemporary half cloth.
123+(1)p. Szövegközti rajzokkal. Első kiadás.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.