Gáspár Ferencz, dr.
Negyvenezer mérföld vitorlával és gőzzel. 3 kiadás.
Bp. Singer és Wolfner136. árverés / 432.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
93849
Painted, gilt original cloth. Spine slightly worn.
(4)+603+(5)p.+4 kihajt. mell.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen a festés megkopott.