Gáspárné Dávid Margit
A divat története. Erkölcsök, szokások, viseletek. 1765-1920.
Bp. Pantheon151. árverés / 179.
Kikiáltási ár: 20 000 FtAzonosító
99492
Római számmal ellátott (XXXI./C), famentes csontpapírra nyomtatott luxusváltozat. A mű első része a következő évben látott napvilágot.
Slightly worn, gilt, original leather.
254+(1)p.+4 színes t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal.
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói bőrkötésben.