Gróf Széchenyi István emlékkönyv. Szerkeszti Nyesti Pál.
1906 Bp. Uránia ny101. árverés / 297.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
75686
Harmadik kiadás.
144p.
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szentkirályi: Sz-31.98.