Grosschmid Géza, dr.
Kisebbségi sors. --- beszédei és írásai.
1930 Kosice-Kassa ("Universum" ny.)136. árverés / 173.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 11 000 FtAzonosító
93728
Original cloth. Spine slightly damaged.
499p.
Kiadói vászonkötésben. A gerincen kis sérülésekkel.