Gyarmathy Zsigáné
Monostory Katinka. Regény a szabadságharcz idejéből.
1890 Bp Athenaeum.62. árverés / 158.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 8 000 FtAzonosító
60946
243p. Dedikált példány.
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.