Gyulafejérvári fűzetek. Szerk. és kiadja Veszely Károly. I.
1861 Kolozsváratt rom. kath. lyceum70. árverés / 242.
Kikiáltási ár: 3 000 Ft Leütési ár: 3 000 FtAzonosító
66045
Összesen két füzete jelent meg. Sérült, kiadói papírborítóban, a hátsó borító hiányzik. Hozzá: Bitay Árpád, dr.: Gyulafehérvár Erdély művelődéstörténetében Cluj-Kolozsvár, 1926. Minerva. 13p. (Erdélyi tudományos füzetek. 3. sz.)
66p.
Enyhén gyűrött, kiadói papírborítóban.