Gyulai Pál
1895 Buda-Pest, Franklin 222p.+16t. (hártyapapírral védve) Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben, az elülső kötéstáblán selyemre nyomtatott képpel. Aranyozott lapszélekkel.
67. árverés / 202.
Kikiáltási ár: 15 000 Ft
Leütési ár: 24 000 Ft
--- költeményei. R. Hirsch Nelli rajzaival. Negyedik kiadás.