A mű címe Gyümölcskertész. 1894. évi folyam. Szerkeszti: Molnár István. 1894 Bp., "Athenaeum" (4)+256p. Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. angol szoveg Slightly worn, contemporary half cloth. 140. árverés / 321. Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 Ft Kedvencekhez ad