Gyümölcskertész. 1894. évi folyam. Szerkeszti: Molnár István.
1894 Bp. "Athenaeum"140. árverés / 321.
Kikiáltási ár: 10 000 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
95584
Slightly worn, contemporary half cloth.
(4)+256p.
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben.