Gyürky Antal
1874 Váczon, Siketn. Iparint. ny 310+(4)p. Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.
136. árverés / 178.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft
Leütési ár: 7 500 Ft
Ötvennégy év Hontvármegye történetéből 1820-tól 1874-ig
angol szoveg
Contemporary half cloth. Spine gilt.