Gyürky Antal
Ötvennégy év Hontvármegye történetéből 1820-tól 1874-ig
1874 Váczon Siketn. Iparint. ny136. árverés / 178.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
94019
Contemporary half cloth. Spine gilt.
310+(4)p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben.