Haerdtl, Josef Freiherr von
1879 Wien, Szerző VIII+122p. Dúsan aranyozott, préselt korabeli bőrkötésben, körben aranymetszéssel. A gerinc teteje sérült.
61. árverés / 109.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft
Leütési ár: 15 000 Ft
Crayonskizzen aus dem Lagerleben 1848.