Hajnik Imre
1872 Pest, Heckenast (6)+269-377p. (Magyar alkotmány- és jogtörténelem. Ötödik füzet.) Korabeli, aranyozott gerincű vászonkötésben.
62. árverés / 165.
Kikiáltási ár: 800 Ft
Leütési ár: 6 500 Ft
A magyar jogélet az Árpádok alatt