Hamvay Ödön
Az aradi tizenhárom
1899 Bp Deutsch Zsigmond és Társa.61. árverés / 107.
Kikiáltási ár: 2 500 Ft Leütési ár: 10 000 FtAzonosító
61013
249+(3)p.+1 kihajt. mell. Első kiadás.
Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben. Szüry: 1748.