Szerző Heltai Jenő Kis meséskönyv 1911 Bp. Nyugat 114. árverés / 131. Azonosító 79065 120p. Díszesen aranyozott gerincű, enyhén kopottas, korabeli félbőr-kötésben. A Falus Elek által tervezett, színes, eredeti borító bekötve. Barta Ernő által tervezett könyvjeggyel.