Hentaller Lajos
Görgey mint politikus. Történelmi tanulmány.
1889 Bp. Hornyánszky71. árverés / 137.
65733
(4)+222p.
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. A címlap felső részéből egy kis darabot kivágtak.