Szerző Hentaller Lajos Kossuth és kora 1894 Bp Athenaeum 71. árverés / 139. Azonosító 61036 1t.+VIII+350+(2)p. Kopott aranyozású, korabeli vászonkötésben. Festett lapszélekkel.