Herczeg Ferenc
Árva László király. Szomorujáték négy felvonásban.
1917 Bp. Singer151. árverés / 369.
Kikiáltási ár: 10 000 FtAzonosító
99635
Slightly worn, original leather.
120p. Somlay Artúrnak dedikált példány.
Kopott aranyozású, kiadói bőrkötésben.