Herman Ottó
A madarak hasznáról és káráról. Ill. Csörgey Titusz.
1901 Bp. (Franklin ny.)138. árverés / 522.
Kikiáltási ár: 5 000 Ft Leütési ár: 7 500 FtAzonosító
94244
Original cloth. Inner edges gilt.
(4)+279+(1)p. Lapszámozáson belül 92 egészoldalas táblával, és szövegközti illusztrációkkal. Első kiadás. (Természettud. Könyvkiadó-Vállalat. LXVII.)
Kiadói vászonkötésben. Aranymetszéssel díszítve.