Herman Ottó
A madarak hasznáról és káráról. Ill. Csörgey Titusz.
1901 Bp. (Franklin ny.)67. árverés / 210.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 6 500 FtAzonosító
61046
279 + (1) p. Lapszámozáson belül 92 egészoldalas táblával, és szövegközti illusztrációkkal. Első kiadás. (A m. kir. földművelésügyi minister kiadványai. 6.)
Kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel.