Herman Ottó
A magyar halászat könyve. I-II. kötet.
1887 Bp. K. M. Természettud. Társ153. árverés / 488.
Kikiáltási ár: 40 000 FtAzonosító
99935
Original cloth. Spine of first volume slightly damaged..
XV+552p.+XIIt.; (7)+556-860+(4)p.+IXt. Gazdagon illusztrált. (Természettud. Könyvkiadó-Váll. XXVII-XXVIII.)
Kiadói vászonkötésben. Az első kötet gerince enyhén sérült.