Hollósy Mihály
Egy vándorszinész naplója. I-II. kötet.
1904 Bp. Pesti Könyvnyomda Rt138. árverés / 459.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 4 000 FtAzonosító
94844
Az első kötet második kiadás.
Slightly worn contemporary cloth.
107+(9)p.; 118+(1)p. Mindkét címlapon Falk Zsigmondnak szóló dedikációval.
Kopottas, korabeli vászonkötésben.