Homér Lajos, dr.
A bútorok története Egyiptomtól napjainkig
Bp. Muzsa67. árverés / 216.
Kikiáltási ár: 4 000 Ft Leütési ár: 9 500 FtAzonosító
64138
117+(1)p.+92t. (kétoldalas)
Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben. Enyhén viseltes példány.