(Homérosz) Gomerova
--- Iliada. Perevedennaja Ermilom Kosztovim.
1787 Vo Grad Sz. Petra (Udvari ny.)136. árverés / 184.
Kikiáltási ár: 50 000 FtAzonosító
94095
Orosz nyelvű fordítás. A címlap után Nagy Katalin cárnőnek szóló ajánlással.
Contemporary leather. Spine slightly worn.
(6)+210p. Példányunkból hiányzik a szerzőt ábrázoló címkép.
Kopottas gerincű, korabeli bőrkötésben.