Homonnai Imre, i(rmesi)
Romai régiségek. Ösmérteti ---.
1836 Pesten Trattner-Károlyi83. árverés / 186.
Kikiáltási ár: 8 000 Ft Leütési ár: 18 000 FtAzonosító
70983
(8)+XII+127+(6)p.
Enyhén sérült gerincű, kopottas, korabeli vászonkötésben.